Safter 500 Sport Fiber Tekne


Fiyatı: 299.772,00 TL

Güvenlik; çevik ve atik bir denizcilik ile başlar.

Safter 500 Sport polyester tekne size bu güvenliği sağlıyor. Çözüm ortakılığı yaptığımız motor markalarından isteğinize göre seçeceğiniz dıştan takmalı deniz motorları ile rüzgarı hissedeceksiniz. 500 cm uzunluğa, 190 cm genişliğe, 35 cm drafta ve 350 kg boş ağırlığa sahip 500 Sport fiber tekne, görevini güvenli bir şekilde yerine getirmek için 45 senelik Safter deneyimi ve güvencesiyle sizler için tasarlandı. Merkezde bulunan komuta mahali sürücü için net bir görüş ve dümen hakimiyeti sağlamasına yardımcı olur. Yolcular tekneye arka taraftaki teleskopik merdivenle güvenli bir şekilde giriş sağlarlar. 500 Sport modelimizde sürücü koltuğunda olmaktan keyif alacaksınız. Ergonomik bir dümene ve kolayca erişebileceğiniz gaz koluna, elektrikli çapa sistemine sahiptir. Teknenin arka tarafına bulunan krom sosisli sırtlık ile birlikte sırtınızı yaslayabilecek, ön taraftaki oturma alanı ve yüksekliği ayarlanabilir masa ile tıpkı hız gibi rahatlığı da hissedebileceksiniz. Seyir hızında veya demirlemiş vaziyetteyken ön taraftaki masanın yüksekliğini ayarlayarak üstüne minder koyabilecek ve oturma alanınızı rahatça uzanabileceğiniz bir güneşlenme alanına dönüştürebileceksiniz. Komuta mahallinin önünde bulunan oturma alanı sayesinde misafirlerinizle yüzyüze iletişime geçebilecek ve sohbete rahatça eşlik edebileceksiniz. Motor kapalı iken tentenizi takabilecek hatta balık tutmak istediğinizde tuttuğunuz balıkları teknede bir (1) adet bulunan livarda saklayabileceksiniz. Kişisel eşyalarınızı ve minderleri kötü hava koşullarında teknede bulunan saklama alanlarında güvenle muhafaza edebilirsiniz.

Yurtiçi ve yurtdışında en çok bilinen ve tercih edilen tekne markalarının başında gelen Safter Marin; kaliteli üretim anlayışı ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile denizcilik sektörüne farklı bir bakış açısıyla hizmet vermektedir. Ülkemizde ve Dünya’da yaşayan herkesi tekne sahibi yapma misyonu ve denize olan tutkumuzu birleştirerek, kaliteli işçiliğimiz ile uzman ekiplerimiz tarafından tasarlanan özel tasarım teknelerimizi kaliteli üretim anlayışıyla üretiyor, kendi standardımızı lüks haline getiriyoruz. Denizcilik sektöründe üstün teknolojiyi kullanarak; müşterilerimizin istek ve tutkularını yetenekli ve tecrübeli zanaatkarlarımızın emeğiyle, üstün kalite ve hizmet anlayışımızla karşılıyoruz. Ürettiğimiz tüm ürünlerle denizde vakit geçirmek isteyen herkesin zevkine, isteklerine ve tutkularına hitap edecek ürünler üretmeye devam ediyoruz. Çözüm ortaklığı yaptığımız motor markaları Tohatsu, Evinrude, Mercury, Honda ve Suzuki motorlar ile tekne modellerimizin gücüne güç katıyoruz.


SFT 500 SPORT

Sertifikasyon Modülü

A

Dizayn Kategorisi

C

Uzunluk

500 cm

Genişlik

190 cm

Draft

35 cm

Ağırlık

350 kg

Max. Taşıma Ağırlığı

570 Kg

Max. Motor Gücü

60 HP

Max. Yolcu Adeti

5

Max Hız (mph)

38

 

STANDART DONANIM

Kapaklı Dolap

-       Livar 1 adet

-       Krom Baş Makara

-       Fiber Tabla ( Masa / Güneşlenme)

-       Koçboynuzu 2 adet

-       Iskarmoz 1 Çift

-       U Mapa 3 adet

-       Krom Tutamaklar

-       Krom Motor Bağlama Aynası

-       Bayrak Direği

-       Konsol

 

OPSİYONEL DONANIMLAR

Döşeme Minder Takımı

840,00 EUR

Krom Vardavela

840,00 EUR

Kayak Çeki Demiri

500,00 EUR

Masa Krom Ayaklı

400.00 EUR

Krom Merdiven

500,00 EUR

Krom Tente Vinylex

840,00 EUR

Galvaniz Çıpa,Zincir,Halat

200,00 EUR

Duş Seti

840,00 EUR

Zehirli Boya

500,00 EUR

Park Brandası

500,00 EUR

Teleskopik Merdivenli Arka Dinlence

1900,00 EURTente Sunbrella

1200,00 EUR

3M Deck Kaplama 

600 EUR

MP3 Çalar MArin Hoparlör

810,00 EUR


Elektrik Donanım Paketi (iskele,sancak,silyon,devre kesici, usb, çakmaklık, korna ve düğmesi, otomatik sintine pompası ve kontrol paneli, 4’lü sigorta paneli, 2 adet iç aydınlatma, eşya filesi)

900,00 EUR