Safter 500 Gezi Fiber Tekne


Fiyatı: 284.784,00 TL

Safter 500 Gezi’nin modern fiber gövdesi, geniş güvertesi ve iskele tarafındaki teknolojik komuta mahalli sayesinde kıyı yolculuğuna ve gezintisine keyifle çıkabilirsiniz. Safter 500 Gezi hem sizler hem misafirleriniz için güvenliğinizi garanti eder. 500 cm uzunluğa, 190 cm genişliğe, 35 cm drafta ve 310 kg boş ağırlığa sahip polyester tekne modelimiz, mümkün olan en güvenli sürüşü sağlamak için kaymaz zemin bulundurmaktadır. Ayrıca lüks bir görünüş isteyenler için tik ve seadek zemin kaplama seçeneği bulunmaktadır. 500 Gezi modelimize teleskopik merdiveninin bulunduğu dinlence alanı sayesinde rahatlıkla erişebilirsiniz. Standart donanımında bulunan iki (2) adet livar ile birlikte keyifli bir balıkçılık serüveni sürdürebilir ve tutmuş olduğunuz balıkları bu livarlarda saklayabilirsiniz. 500 Gezi sizlere fiber veya ahşap seçeneği bulunan Tabla ile arkadaşlarınızla veya ailenizle yemek yiyebileceğiniz veya içeceklerinizi koyabileceğiniz bir alan sunar. Bunun yanısıra opsiyonel tente çeşitleriyle yağmurlu veya güneşli havalarda rahat bir deniz seyri sağlar. 500 Gezi 60 beygir gücüne kadar deniz motoruyla çalıştırılabilir. Konforlu ve kolay bir deniz seyri sağlayabilmeniz için konsolunda bulunan navigasyon size yardımcı olur. Konsolunun iskele tarafında bulunmasıyla beraber size güvenli bir seyir ve geniş bir alan bırakır. Konsolunun iskele tarafında bulunması sayesinde alan müsaitliğini marina çıkışında veya girişinde kolaylıkla kontrol edebileceksiniz. Konsolunun yüksek camı sayesinde teknenin maksimum hızında bile rüzgar korumasıyla güvenle seyredebilirsiniz.


Yurtiçi ve yurtdışında en çok bilinen ve tercih edilen tekne markalarının başında gelen Safter Marin; kaliteli üretim anlayışı ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile denizcilik sektörüne farklı bir bakış açısıyla hizmet vermektedir. Ülkemizde ve Dünya’da yaşayan herkesi tekne sahibi yapma misyonu ve denize olan tutkumuzu birleştirerek, kaliteli işçiliğimiz ile uzman ekiplerimiz tarafından tasarlanan özel tasarım teknelerimizi kaliteli üretim anlayışıyla üretiyor, kendi standardımızı lüks haline getiriyoruz. Denizcilik sektöründe üstün teknolojiyi kullanarak; müşterilerimizin istek ve tutkularını yetenekli ve tecrübeli zanaatkarlarımızın emeğiyle, üstün kalite ve hizmet anlayışımızla karşılıyoruz. Ürettiğimiz tüm ürünlerle denizde vakit geçirmek isteyen herkesin zevkine, isteklerine ve tutkularına hitap edecek ürünler üretmeye devam ediyoruz. Çözüm ortaklığı yaptığımız motor markaları Tohatsu, Evinrude, Mercury, Honda ve Suzuki motorlar ile tekne modellerimizin gücüne güç katıyoruz.SFT 500 GEZİ

Sertifikasyon Modülü

A

Dizayn Kategorisi

C

Uzunluk

500 cm

Genişlik

190 cm

Draft

35 cm

Ağırlık

310 kg

Max. Taşıma Ağırlığı

570 Kg

Max. Motor Gücü

60 HP

Max. Yolcu Adeti

5

Max Hız (mph)

38

STANDART DONANIM

Kapaklı Dolap

-       Livar 2 adet

-       Krom Baş Makara

-       Fiber Tabla ( Masa / Güneşlenme)

-       Koçboynuzu 2 adet

-       Iskarmoz 1 Çift

-       U Mapa 3 adet

-       Krom Tutamaklar

-       Krom Motor Bağlama Aynası

-       Bayrak Direği

-       Konsol

 

OPSİYONEL DONANIMLAR

Döşeme Minder Takımı

840,00 EUR

Krom Vardavela

840,00 EUR

Masa Krom Ayaklı

400,00 EUR

Krom Merdiven

500,00 EUR

Krom Tente Vinylex

840,00 EUR

Galvaniz Çıpa,Zincir,Halat

200,00 EUR

Duş Seti

840,00 EUR

Zehirli Boya

500,00 EUR

Park Brandası

500,00 EUR

Teleskopik Merdivenli Arka Dinlence

1900,00 EURTente Sunbrella

1200,00 EUR

3M Deck Kaplama

600,00 EUR

Elektrik Donanım Paketi (iskele,sancak,silyon,devre kesici, usb, çakmaklık, korna ve düğmesi, otomatik sintine pompası ve kontrol paneli, 4’lü sigorta paneli, 2 adet iç aydınlatma, eşya filesi)

900,00 EUR