Safter 465 Fiber Tekne


Fiyatı: 175.581,00 TL

Safter 465 polyester tekne modelimiz; 400 ailemizin ilgi çeken ve en çok tercih edilen modellerinden biridir. Sığ çekişi, çevik performansı ve fiber ile güçlendirilmiş sağlam karinasıyla güvenle yeni koyları keşfedebilirsiniz. 465 cm uzunluğunda, 170 cm genişliğinde, 30 cm drafta sahip olan ve boş ağırlığının 250 kg olduğu 465 modelimiz ile denizde keyifle vakit geçirebilirsiniz. Safter 465 fiber tekne modelimizin heyecan verici yeni özellikleri arasında; kilitlenebilir saklama alanı, isteğe bağlı kürek seçeneği, Vinylex Payandalı Tente, Vardavela, krom tutamaklar ve motor bağlama aynası, iki (2) adet livar ve çeşitli gövde renkleri yer alıyor. Balık tutma, su sporları, deniz gezintisi, güneşlenme gibi tüm favori etkinliklerinize en uygun oturma düzeni ve opsiyonel seçenekleri arasından size en uygun olanı seçerek teknenizi istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Kürek, motor ve elektrikli çevreci deniz motorlarıyla kullanıma uygun olan Safter 465 tekne ile deniz seyrinin keyfini çıkarın. Balıkçılığı bir hobi veya meslek olarak yapanların en çok tercih ettiği Safter 465 ile denizdeki rakiplerinizin bir adım önüne geçin.

Yurtiçi ve yurtdışında en çok bilinen ve tercih edilen tekne markalarının başında gelen Safter Marin; kaliteli üretim anlayışı ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile denizcilik sektörüne farklı bir bakış açısıyla hizmet vermektedir. Ülkemizde ve Dünya’da yaşayan herkesi tekne sahibi yapma misyonu ve denize olan tutkumuzu birleştirerek, kaliteli işçiliğimiz ile uzman ekiplerimiz tarafından tasarlanan özel tasarım teknelerimizi kaliteli üretim anlayışıyla üretiyor, kendi standardımızı lüks haline getiriyoruz. Denizcilik sektöründe üstün teknolojiyi kullanarak; müşterilerimizin istek ve tutkularını yetenekli ve tecrübeli zanaatkarlarımızın emeğiyle, üstün kalite ve hizmet anlayışımızla karşılıyoruz. Ürettiğimiz tüm ürünlerle denizde vakit geçirmek isteyen herkesin zevkine, isteklerine ve tutkularına hitap edecek ürünler üretmeye devam ediyoruz. Çözüm ortaklığı yaptığımız motor markaları Tohatsu, Evinrude, Mercury, Honda ve Suzuki motorlar ile tekne modellerimizin gücüne güç katıyoruz.

Türkiye’nin en eski fiber tekne markalarından biri olan Safter Tekne’nin 465 modelidir. Denge olarak piyasadaki tüm kaliteli teknelere güçlü bir rakiptir. Amatör balıkçılık ve gezi için ideal bir modeldir. Dengesi ve ağırlığı küçük motorlar ile de seyir yapabilme imkânı sağlamaktadır. Geniş iç hacmi ve oturma alanları güvenli ve konforlu seyir yapmanızı sağlar. Çok geniş sintinesi ile malzemelerinizi koyacak yer derdiniz kalmaz. 9.8 HP-den 30 HP’ye kadar dıştan takma motorlar ile kullanılabilmektedir.

 

SFT 465

Sertifikasyon Modülü

A

Dizayn Kategorisi

C

Uzunluk

465 cm

Genişlik

170 cm

Draft

30 cm

Ağırlık

250 kg

Max. Taşıma Ağırlığı

450 Kg

Max. Motor Gücü

30 HP

Max. Yolcu Adeti

4

 

 

 

 

 

STANDART DONANIM

-       Kapaklı Dolap

-       Livar 2 adet

-       Krom Baş Makara

-       Koçboynuzu 2 adet

-       Iskarmoz 1 Çift

-       U Mapa 3 adet

-       Krom Tutamaklar

-       Krom Motor Bağlama Aynası

-       Bayrak Direği

 

OPSİYONEL DONANIMLAR

Ahşap Kürek Takımı

 192,00 EUR

Konsol

840,00 EUR

Minder Takımı

500,00 EUR

Krom Merdiven

450,00 EUR

Krom Tente Vinylex

750,00 EUR

Masa

360,00 EUR

Krom Vardavela

750,00 EUR

Zehirli Boya

500,00 EUR

Park Brandası

360,00 EUR

Tente Sunbrella

1200,00 EUR

3M Deck Kaplama

480,00 EUR

Elektrik Donanım Paketi (iskele,sancak,silyon,devre kesici, usb, çakmaklık, korna ve düğmesi, otomatik sintine pompası ve kontrol paneli, 4’lü sigorta paneli, 2 adet iç aydınlatma, eşya filesi)

840,00 EUR