Safter 630 Cabin Cruiser Fiber Tekne


Fiyatı: 1.034.213,00 TL

Safter 630 Cabin Cruiser fiber tekne Safter ailesinin en çok tercih edilen modellerinden biridir. 630 cm uzunluğa, 210 cm genişliğe, 40 cm drafta ve 800 kg boş ağırlığa sahip bir polyester tekne olan Safter 630 Cabin Cruiser çok yönlü motorbotlardan birisidir. Konforlu ve ergonomik iç mekanı sizlere geniş ve rahat bir oturma alanı sunar. Kamarasında minimum iki (2) kişinin rahatlıkla konaklayabileceği 630 Cabin Cruiser sağlam ve fiber kamara yapısıyla da sizlere güvenli seyir sunuyor. Geniş lumbozlarıyla kamara içerisine bol miktarda doğal ışık alarak size ferah ve aydınlık bir ortam sunar. Yağmurlu ve güneşli günlerde opsiyonel seçeneklerimiz arasında yer alan tente ve branda çeşitleriyle sadece olumsuz hava şartlarından korunmaz kapalı alanınızı genişletmeye ve misafirlerinizi ağırlayıp onlarla masa ve ahşap zemin kaplama gibi seçeneklerle güzelleştirebileceğiniz güvertenizde keyifli anlar geçirebilirsiniz. Bu fiber teknemizde mutfak alanı bulunmaktadır. Mutfak alanını isteğinize göre şekillendirebileceğiniz; gazlı ocak, krom lavabo ve A sınıfı mini buzdolabı gibi opsiyonlar bulunmaktadır.

630 Cabin Cruiser tasarımında en önemsediğimiz detay; kendinizi rahat hissedebileceğiniz  konforlu bir alan ve tüm ihtiyaçlarınızı elinizin altında bulabileceğiniz, her detayı düşünülmüş, ergonomik kurallara göre tasarlanmış işlevsellik. İç mekanında bulunan manuel WC, pruvada yer alan elektrikli 900 Woltluk ırgatı ve krom baş makarası, kokpitte konumlandırılmış uzaktan kumandalı projektörü ve deri döşeme minder seçenekleriyle tarzınıza tarz katmanızı sağlar.

630 Cabin Cruiser tekne modelinin gövde rengini istediğiniz renklerle tarzınıza uygun hale getirebilirsiniz.

Yurtiçi ve yurtdışında en çok bilinen ve tercih edilen tekne markalarının başında gelen Safter Marin; kaliteli üretim anlayışı ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile denizcilik sektörüne farklı bir bakış açısıyla hizmet vermektedir. Ülkemizde ve Dünya’da yaşayan herkesi tekne sahibi yapma misyonu ve denize olan tutkumuzu birleştirerek, kaliteli işçiliğimiz ile uzman ekiplerimiz tarafından tasarlanan özel tasarım teknelerimizi kaliteli üretim anlayışıyla üretiyor, kendi standardımızı lüks haline getiriyoruz. Denizcilik sektöründe üstün teknolojiyi kullanarak; müşterilerimizin istek ve tutkularını yetenekli ve tecrübeli zanaatkarlarımızın emeğiyle, üstün kalite ve hizmet anlayışımızla karşılıyoruz. Ürettiğimiz tüm ürünlerle denizde vakit geçirmek isteyen herkesin zevkine, isteklerine ve tutkularına hitap edecek ürünler üretmeye devam ediyoruz. Çözüm ortaklığı yaptığımız motor markaları Tohatsu, Evinrude, Mercury, Honda ve Suzuki motorlar ile tekne modellerimizin gücüne güç katıyoruz.


SFT 630 CC

Sertifikasyon Modülü

A

Dizayn Kategorisi

C

Uzunluk

630 cm

Genişlik

210 cm

Draft

40 cm

Ağırlık

800 kg

Max. Taşıma Ağırlığı

765 Kg

Max. Motor Gücü

130 HP

Max. Yolcu Adeti

6

Max Hız (mph)

35


KABİN ÖLÇÜLERİ:

Boy: 230 cm

Yükseklik : 150 cm

En : 170 cm

 

STANDART DONANIM 

-       Döşeme Minder Takımı

-       Hatch Kapağı

-       Pleksiglas Kabin Kapısı

-       Krom Başmakara ve Çapa Dolabı

-       Krom Yakıt Tankı 45 Lt.

-       Krom Merdiven

-       Ahşap Dolap Kapakları

-       Başaltı Kamara

-       Park Brandası

-       Krom Vardavela

-       Koçboynuzu

-       Krom Tutamaklar

-       Elektrik Donanım Paketi (iskele,sancak,silyon,devre kesici, usb, çakmaklık, korna ve düğmesi, otomatik sintine pompası ve kontrol paneli, 4’lü sigorta paneli, 2 adet iç aydınlatma, eşya filesi)

 

OPSİYONEL DONANIMLAR

Tente Vinylex

1000,00 EUR

Krom Ocak Evye

650,00 EUR

Buzdolabı

2400,00 EUR

Masa Krom Ayaklı

450 EUR

Duş Seti

840,00 EUR

3M Deck Kaplama

900,00 EUR

Kayak Çeki Demiri

650,00 EUR

WC Manuel

850,00 EUR

Zehirli Boya

900,00 EUR

Elektrikli Irgat 900 W

2500,00 EUR

Uzaktan Kuamandalı Projektör

660,00 EUR

Teleskopik Merdivenli Arka Dinlence

1920,00 EUR

Tente Sunbrella

2340,00 EUR

Kışlık Tente Sunbrella

4900,00 EUR

MP3 Marin Hoparlör

810,00 EUR