Safter 680 Cabin Cruiser Fiber Tekne


Fiyatı: 2.419.586,00 TL

Safter 680 Cabin Cruiser ile deniz yolculuğunu bir sonraki seviyeye taşıyın. Güvenli ve konforlu bir seyir için tasarlanmış 680 cm uzunluğa, 245 cm genişliğe, 33 cm drafta ve 1000 kg boş ağırlığa sahip bir fiber tekne olan Safter 680 Cabin Cruiser içinde altı (6) kişiye kadar konaklama imkanı sunan gerçek bir gezi teknesi. Komuta mahallindeki geniş ve açılabilir camları ile sunduğu aydınlık iç alan, dayanıklı ve güvenlikli fiber kabini ile sizleri hem kötü hava koşullarından koruyacak hem de güvertede aileniz ile eğlenceli, özel anlar yaşamanızı sağlayacak. Arka tarafta bulunan L şeklindeki deri döşeme koltukları, silindir şeklindeki sırtınızı rahatça yaslayabileceğiniz özel üretim minderleri sizlere rahatlığı ve konforu sunmaktadır. Güvertede kişisel tercihlerinize göre seçebileceğiniz buzdolabı, mutfak seti, krom ayaklı ahşap masa, ahşap zemin kaplama seçenekleri ile ailenizle kaliteli vakit geçirmek için 680 Cabin Cruiser tam size göre. Geniş baş altı kamarası ile konforlu bir konaklama alanına sahip olduğu gibi, kabinli tuvaleti de bulunmaktadır.

Safter 680 Cabin Cruiser, sizlere konforlu ve eşsiz bir deniz seyri sunarken 45 yıllık deneyimimizle birlikte çevremizi de korumayı unutmuyoruz. 680 CC opsiyonel olarak sizlere güneş enerji paneli sunuyor, doğadan aldığınız güçle 680 CC daha güçlü ve çevre dostu. İç hacmini bir çok inovasyon ile bir araya getiren 680 Cabin Cruiser ekonomik fiyatları ve sınır tanımayan tasarımıyla sizleri bekliyor.

 Akıllı, teknolojik detayları ve ergonomik tasarımıyla Safter 680 Cabin Cruiser unutulmaz seyirler yaşatarak ailenizle birlikte eşsiz anlar yaşamanızı sağlayacak.

Yurtiçi ve yurtdışında en çok bilinen ve tercih edilen tekne markalarının başında gelen Safter Marin; kaliteli üretim anlayışı ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile denizcilik sektörüne farklı bir bakış açısıyla hizmet vermektedir. Ülkemizde ve Dünya’da yaşayan herkesi tekne sahibi yapma misyonu ve denize olan tutkumuzu birleştirerek, kaliteli işçiliğimiz ile uzman ekiplerimiz tarafından tasarlanan özel tasarım teknelerimizi kaliteli üretim anlayışıyla üretiyor, kendi standardımızı lüks haline getiriyoruz. Denizcilik sektöründe üstün teknolojiyi kullanarak; müşterilerimizin istek ve tutkularını yetenekli ve tecrübeli zanaatkarlarımızın emeğiyle, üstün kalite ve hizmet anlayışımızla karşılıyoruz. Ürettiğimiz tüm ürünlerle denizde vakit geçirmek isteyen herkesin zevkine, isteklerine ve tutkularına hitap edecek ürünler üretmeye devam ediyoruz. Çözüm ortaklığı yaptığımız motor markaları Tohatsu, Evinrude, Mercury, Honda ve Suzuki motorlar ile tekne modellerimizin gücüne güç katıyoruz.


SFT 680 CC

Sertifikasyon Modülü

A

Dizayn Kategorisi

C

Uzunluk

720 cm

Genişlik

245 cm

Draft

33 cm

Ağırlık

1.250 kg

Max. Taşıma Ağırlığı

1000 Kg

Max. Motor Gücü

250 HP

Max. Yolcu Adeti

6

Max Hız (mph)

40

 

STANDART DONANIM 

-       Döşeme Minder Takımı

-       Kabin İçi Ahşap Dolaplar

-       Hatch Kapağı

-       Mutfak Seti (Krom Ocak Evye)

-       Başaltı Kamara

-       WC – Elektrikli

-       Atık Su Tankı 33 Lt. Maseratörlü

-       Krom Vardavela

-       Kayak Çeki Demiri

-       Krom Yakıt Tankı 165 Lt.

-       Arka Platform

-       Teleskopik Merdiven

-       Ahşap Masa Krom Ayaklı

-       Duş Seti

-       Elektrikli Irgat ( Çıpa 7 Kg, 40 m. Zincir )

-       Park Brandası

-       Kışlık Tente Subrella

-       MP3 Çalar Marin Hoparlör

-       Elektrik Donanım Paketi (iskele,sancak,silyon,devre kesici, usb, çakmaklık, korna ve düğmesi, otomatik sintine pompası ve kontrol paneli, 4’lü sigorta paneli, 2 adet iç aydınlatma, eşya filesi)

 

OPSİYONEL DONANIMLAR

Tik Zemin Kaplama Arka Güverte

2.714,00 EUR

Tik Zemin Kaplama Kamara İçi

1.062,00 EUR

Buzdolabı

2430,00 EUR

Uzaktan Kumandalı Projektör

660,00 EUR

Sahil Besleme Fişi

2070,00 EUR

Zehirli Boya

1530,00 EUR