Safter 850 Martı Fiber Tekne


Fiyatı: 3.952.704,00 TL

Şık, yayvan V karinası, geniş iç mekanı ve çözüm ortaklığı yaptığımız deniz motoru markalarının son teknoloji güçleri ile ünlü: Safter 850 Martı. Olağanüstü itiş gücü, yakıt verimliliği, dıştan takmalı ve içten takmalı motor modeli seçenekleriyle 850 Martı fiber tekne modelimiz sizleri bekliyor. Komuta mahallindeki son teknoloji donanımlar, doğa karşınıza ne zorluk çıkarırsa çıkarsın, güvenli bir deniz gezintisini sizlere sunar. Birinci sınıf deri döşemeli ayarlanabilir koltuklar, güverteyi sizler için harika bir açık hava yemek alanına dönüştürür. Safter 850 polyester tekne; T-Top, mutfakçık, iyi donanımlı bir kabin ve konaklama alanlarıyla birlikte sizlere konforu sunar. Bunun yanında güneş enerjisi paneli seçeneği ile doğadan gelen enerjiyi kullanabilir, gönül rahatlığıyla tekne seyrinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Son teknolojiyle donanmış komuta mahalli sizlere mutlak kontrol sağlar. T-top ve brandası 850 Martı’yı her türlü hava koşullarına karşı korumada en üst noktaya taşıyor. Özel tasarlanmış zarif ve geniş kamarası sizlere konforlu bir konaklama imkanı sağlar. Güvertedeki mutfakçığı sizlere zahmetsiz bir deneyim yaşatıyor.

Baş altı kamarasında bulunan tuvaleti, minimum dört (4) kişilik yaşam alanı ve sekiz (8) kişilik kapasitesi ile Safter ailesinin en büyük üyesi sizlere seyir halinde bile uzanabileceğiniz ve rahatlayabileceğiniz geniş bir alan sunar. Safter 850 Martı ile denizlerin hakimi olun.

Yurtiçi ve yurtdışında en çok bilinen ve tercih edilen tekne markalarının başında gelen Safter Marin; kaliteli üretim anlayışı ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile denizcilik sektörüne farklı bir bakış açısıyla hizmet vermektedir. Ülkemizde ve Dünya’da yaşayan herkesi tekne sahibi yapma misyonu ve denize olan tutkumuzu birleştirerek, kaliteli işçiliğimiz ile uzman ekiplerimiz tarafından tasarlanan özel tasarım teknelerimizi kaliteli üretim anlayışıyla üretiyor, kendi standardımızı lüks haline getiriyoruz. Denizcilik sektöründe üstün teknolojiyi kullanarak; müşterilerimizin istek ve tutkularını yetenekli ve tecrübeli zanaatkarlarımızın emeğiyle, üstün kalite ve hizmet anlayışımızla karşılıyoruz. Ürettiğimiz tüm ürünlerle denizde vakit geçirmek isteyen herkesin zevkine, isteklerine ve tutkularına hitap edecek ürünler üretmeye devam ediyoruz. Çözüm ortaklığı yaptığımız motor markaları Tohatsu, Evinrude, Mercury, Honda ve Suzuki motorlar ile tekne modellerimizin gücüne güç katıyoruz.


SFT 850 MARTI

Sertifikasyon Modülü

A

Dizayn Kategorisi

C

Uzunluk

850 cm

Genişlik

270 cm

Draft

40 cm

Ağırlık

1.500 kg

Max. Taşıma Ağırlığı

1000 Kg

Max. Motor Gücü

250 HP

Max. Yolcu Adeti

6

Max Hız (mph)

38

 

STANDART DONANIM 

-       Döşeme Minder Takımı

-       Güneşlenme Minderi

-       Hatch Kapağı

-       Lumboz

-       Ahşap Dolaplar

-       Krom Cam Çerçevesi

-       Krom Burun Altı Koruyucu Lama

-       Ahşap Kabin Kapısı

-       Krom Vardavela

-       Ocak Evye

-       Zemin Halısı

-       Krom Yakıt Tankı 300 Lt.

-       Uzaktan Kumandalı Projektör

-       Teleskopik Merdiven

-       Ahşap Masa Krom Ayaklı

-       WC Elektrikli

-       Elektrikli Irgat 1500 W ( Çıpa 8 Kg, 40 m. Zincir )

-       Park Brandası

-       Elektrik Donanım Paketi (iskele,sancak,silyon,devre kesici, usb, çakmaklık, korna ve düğmesi, otomatik sintine pompası ve kontrol paneli, 4’lü sigorta paneli, 2 adet iç aydınlatma, eşya filesi)

 

OPSİYONEL DONANIMLAR

Buzdolabı

2500,00 EUR

Zehirli Boya

2000,00 EUR

90 Ah. 12 V. Mutlu Akü 2 adet

810,00 EUR